Obudowa

Obudowa kolumny SOS wraz z drzwiami wykonana jest z tworzywa sztucznego na bazie kompozytów epoksydowych wzmacnianych włóknami syntetycznymi

Stopa kolumny wykonana jest ze stali zabezpieczonej cynkowaniem o grubości 70 [nm] i malowaniem proszkowym. Przykręcana jest ona do fundamentu za pomocą śrub umieszczonych wewnątrz kolumny – brak dostępu z zewnątrz. Stopa posiada przepusty kablowe do podłączenia elementów systemu zasilania oraz szyny danych. Kolor obudowy RAL2009 (trafficorange).

kolumna.png

Rys.  Główna kolumna K-SOS wraz z masztem i panelem solarnym

Fundament i maszt solarny

Kolumna posiada fundament w postaci prefabrykatu betonowego, wykonanego z betonu klasy B30 na kruszywie łamanym, o parametrach:

Kolumny, które wyposażone są w system zasilania z odnawialnych źródeł energii  posiadają dodatkowo maszt na którym usytuowany jest panel baterii słonecznych. Baterie  słoneczne są nachylone względem płaszczyzny podstawy o kąt 60° i zwrócone w kierunku południa. Stalowe elementy masztu chronione są przed korozją warstwą cynku grubości 70 [nm] i malowaniem proszkowym (kolor ostrzegawczy pomarańczowy RAL2009). Panel solarny montowany jest do masztu za pomocą śrub antywłamaniowych.

Wyposażenie

W skład wyposażenia kolumny SOS wchodzą następujące elementy:

System zasilania z odnawialnych źródeł energii składa się z:

Moduł komunikacji VOIP:

Moduł transmisji światłowodowej – zapewnia:

Pobierz kartę katalogową: PDFkolumna-karta_katalogowa.pdf

BlueSoft Sp. z o.o. 45-839 Opole, ul. Technologiczna 2
77 441 81 00
77 445 95 74