Przedsiębiorstwo „BlueSoft” zostało założone w 1993 roku. Od samego początku działalności zatrudnialiśmy najwyższej klasy specjalistów z projektowania systemów informatycznych, programistów, wdrożeniowców i szkoleniowców. W tej chwili trzon firmy stanowi 10 osób na stałe zatrudnionych i kilkanaście osób stale współpracujących. Nasi pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, a zdobyte doświadczenia, oraz przewidywania i prognozy, co do zachodzących zmian na rynku sprawiły, że „BlueSoft” od początku swego istnienia stało się firmą oferującą swoim klientom pełen zakres usług teleinformatycznych.

Naszą filozofią działania jest połączenie najlepszych wzorów technik zarządczych i organizacyjnych, z użyciem najnowocześniejszych narzędzi teleinformatycznych. Tę filozofię działania uzupełniamy znajomością potrzeb i realiów rynku polskiego.

Takie podejście umożliwiło „BlueSoft”, osiągnięcie znaczącej pozycji na miejscowym rynku teleinformatycznym. Od 1997 roku „BlueSoft” utrzymuje się wśród 500 największych firm teleinformatycznych wg. corocznego rankingu miesięcznika „Teleinfo”. W 2000 roku „BlueSoft” znalazła się w rankingu firmy „Deloitte Touche” wśród pięćdziesięciu firm teleinformatycznych z Europy Centralnej i Wschodniej o najszybciej rosnących przychodach.

Naszym strategicznym celem jest wychodzenie naprzeciw potrzebom naszych klientów. Osiągamy to stosując najlepsze, najnowocześniejsze i sprawdzone rozwiązania teleinformatyczne dostępne na rynku. Pamiętamy, że satysfakcja i zadowolenie naszych klientów jest gwarancją naszego sukcesu.

Prowadzimy szeroką działalność w różnych dziedzinach związanych ze sobą technologiami informatycznymi.

Przykładowymi ostatnio zrealizowanymi przedsięwzięciami naszej firmy są – patrz Realizacje

BlueSoft Sp. z o.o. 45-839 Opole, ul. Technologiczna 2
77 441 81 00
77 445 95 74